MIEJSCE

Kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy REVITA Zakopane - Kościelisko

Historyczny kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy otoczony naturalnym parkiem, niezapomniany widok na Tatry z okien pokoju, ulubione polskie szlaki turystyczne, góralska kultura i muzyka oraz to, co najważniejsze: świetna atmosfera - tym właśnie charakteryzuje się nasz zakopiański ośrodek Rewita Zakopane w Kościelisku.

Kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy Rewita Zakopane w Kościelisku, zbudowany w latach 1898-1902, to zabytkowy i unikalny architektonicznie dom wczasowy - jednocześnie drugi co do wielkości obiekt należący do sieci ośrodków wypoczynkowych Rewita. Ośrodek położony jest na rozległym terenie południowego stoku Gubałówki, zaledwie 5 km od centrum Zakopanego. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr, która umila czas spędzany podczas licznie organizowanych tu szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych oraz rodzinnego wypoczynku.

LOKALIZACJA

ul. St. Nędzy Kubińca 101
34-511 Kościelisko

Rewita Zakopane w Kościelisku to miejsce na udany, komfortowy urlop - zarówno letni, jak i zimowy. Ośrodek jest obiektem całorocznym, w którym gościmy m. in. rodziny z dziećmi oraz narciarzy: tych doświadczonych, jak i początkujących. W odległości ok. 3 km od ośrodka znajduje się stacja narciarska Szymoszkowa, prowadząca szkółkę narciarską dla dzieci. Doświadczeni narciarze mogą oddawać się białemu szaleństwu na stokach Kasprowego Wierchu oraz w Witowie.

SEMINARIUM
OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP

30-134 Kraków | ul. Zarzecze 106
e-mail: e-mail: sitpkrakow@interia.pl | www: www.sitpkrakow.pl