O SEMINARIUM

Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniach 18-20 października 2023 r. w ośrodku „Rewita Zakopane”, ul. St. Nędzy Kubińca 101, 34-511 Kościelisko odbędzie się XVIII Seminarium Naukowo-Techniczne na temat: „OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH”.

Seminarium organizuje Oddział Małopolski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Krakowska Rada Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT.

Jest to kontynuacja cyklicznych, jesiennych szkoleń organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, funkcjonariuszy PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką.

Do prelekcji zapraszamy autorytety z Biura Przeciwdziałania Zagrożeniom Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowego Instytutu Badawczego, Akademii Pożarniczej, Instytutu Techniki Budowlanej, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i innych instytucji technicznych i naukowych z kraju. W trakcie Seminarium spróbujemy odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących nasze środowisko bezpośrednio związane z szeroko rozumianą ochroną przeciwpożarową budynków.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy wyrażą Państwo chęć wzięcia udziału w Seminarium.

Jednocześnie informujemy, że w tym samym czasie i miejscu przewidywane jest szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, w ramach samodzielnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z art. 11j. ust. 7 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2057 z późn. zm.), dla którego zostały przypisane 4 punkty. Szczegóły na stronie internetowej KW PSP w Krakowie.

Noclegi będą zapewnione w pokojach dwuosobowych oraz trzyosobowych. Istnienie możliwość wskazania osoby od wspólnego zameldowania w pokoju hotelowym. Niewskazanie osoby skutkuje doborem do pokoju uczestników zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Pragniemy poinformować, że organizacja Seminarium jest ściśle uzależniona od rodzaju obowiązujących w kraju obostrzeń sanitarnych powiązanych z ewentualnym stanem zagrożenia epidemicznego.

Informacje dodatkowe na temat Seminarium zamieszczone są na internetowej stronie Małopolskiego Oddziału SITP http://www.sitpkrakow.pl.

Zgłaszanie udziału w Seminarium odbywa się poprzez stronę http://seminarium.sitp.org.pl.

SEMINARIUM
OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP

30-134 Kraków | ul. Zarzecze 106
e-mail: e-mail: sitpkrakow@interia.pl | www: www.sitpkrakow.pl